موزه ها نقش مهمی در حفظ و انتقال میراث و فرهنگ دارند

به گزارش تور تایلند ارزان، معاون توسعه و منابع انسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور گفت: آثار تاریخی و موزه ها نقش مهمی در حفظ و انتقال میراث و فرهنگ دارند و تخصیص اعتبارات لازم به تحقق برنامه های این بخش یاری می نماید.

موزه ها نقش مهمی در حفظ و انتقال میراث و فرهنگ دارند

به گزارش خبرنگاران، علی طلوعی پنجشنبه شب در بازدید از موزه شهرستان ابهر اضافه نمود: این شهرستان در حوزه گردشگری و صنایع دستی پیشرفت شگرفی را داشته است.

وی اضافه نمود: وزارت میراث فرهنگی به موضوع گردشگری و صنایع دستی توجه ویژه ای داشته و در این خصوص برنامه هایی را مورد توجه قرار داده است.

این مسوول ادامه داد: بایستی موزه پیر احمد زهرنوش این شهرستان را مجهز نموده و سیستم حفاظتی و امنیتی آن را نیز بیشتر تقویت کنیم و در عین حال فرهنگ بازدید از موزه را بیش از گذشته در جامعه نشر دهیم.

طلوعی خاطر نشان کرد: هر چند در بحث تربیت و آموزش نیروی انسانی ضعف های جدی داریم اما کوشش داریم تا افق بهتری را در این زمینه ترسیم کنیم.

به گزارش خبرنگاران، معاون توسعه و منابع انسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به منظور آنالیز وضع موجود، توسعه، رونق و بهره برداری مطلوب روز پنجشنبه از موزه باستانشناسی شهرستان ابهر بازدید کرد.

منبع: دنیای سفر
انتشار: 24 شهریور 1402 بروزرسانی: 24 شهریور 1402 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2434

به "موزه ها نقش مهمی در حفظ و انتقال میراث و فرهنگ دارند" امتیاز دهید

1 کاربر به "موزه ها نقش مهمی در حفظ و انتقال میراث و فرهنگ دارند" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه ها نقش مهمی در حفظ و انتقال میراث و فرهنگ دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید