میلان از مرحله مقدماتی وارد لیگ اروپا می گردد، شاگردان پیولی چشم انتظار یاری رم و ناپولی

به گزارش تور تایلند ارزان، شاگردان استفانو پیولی تنها در یک صورت می توانند از زحمت حضور در مراحل مقدماتی لیگ اروپا خلاص شوند و مستقیماً به مرحله گروهی راه پیدا نمایند.

میلان از مرحله مقدماتی وارد لیگ اروپا می گردد، شاگردان پیولی چشم انتظار یاری رم و ناپولی

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، نتایج بازی های شب گذشته و بامداد امروز (پنجشنبه) سری A آرایش نمایندگان سری A در رقابت های اروپایی فصل آینده را معین کرد.

پس از معین شدن یوونتوس به عنوان قهرمان و مسجل شدن سهمیه این تیم به همراه اینتر، لاتزیو و آتالانتا به عنوان نمایندگان ایتالیا در فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال رم هم بامداد امروز به لطف پیروزی 3 بر 2 در خانه تورینو مطمئن شد که لیگ را در رده پنجم به خاتمه می رساند و مستقیماً به مرحله گروهی لیگ اروپا راه پیدا می نماید. ناپولی رده هفتمی هم با توجه به قهرمانی اش در جام حذفی ایتالیا راهی مرحله گروهی لیگ اروپا می گردد. میلان رده ششمی اما باید از مراحل مقدماتی که شامل سه دور می گردد، کارش را در لیگ اروپا شروع کند و هر اتفاقی هم که در هفته خاتمهی لیگ ایتالیا رخ دهد، این تیم نخواهد توانست جای رم را در رده پنجم بگیرد چرا که در بازی های رو در رو با رمی که سه امتیاز بیشتر دارد، ضعیف تر نتیجه گرفته است.

با این حال هنوز کورسوی امیدی برای میلانی ها جهت حضور مستقیم در مرحله گروهی لیگ قهرمانان باقی مانده است و آن قهرمانی رم یا ناپولی در رقابت های اروپایی فصل جاری است. اگر رم سال جاری قهرمان لیگ اروپا گردد، سهمیه لیگ قهرمانان اروپا می گیرد و در آن صورت میلان به جای این تیم به مرحله گروهی لیگ اروپا می رود و تیم هشتم سری A به پلی آف لیگ اروپا می رود. همین اتفاق در صورت قهرمانی ناپولی در لیگ قهرمانان اروپا هم برای میلانی ها رخ خواهد داد. قهرمانی هر دو تیم باز هم میلان را به مرحله گروهی لیگ اروپا می رساند اما اگر چنین اتفاقی رخ دهد آن وقت تیم چهارم سری A که اکنون دلخوش به کسب سهمیه لیگ قهرمانان است باید به لیگ اروپا برود چون طبق قوانین یوفا از یک کشور بیش از 5 نماینده نمی تواند در لیگ قهرمانان حضور داشته باشد.

هفته خاتمهی رقابت های سری A معین خواهد نمود که از میان تیم های اینتر، آتالانتا و لاتزیو کدام یک در رده چهارم به کارشان خاتمه خواهند داد. در حال حاضر اینتر با 79 امتیاز در رده دوم است و تیم های آتالانتا و لاتزیو هر دو با 78 امتیاز و به خاطر نتایج رقم خورده در بازی های رودر رو به ترتیب در رده های سوم و چهارم قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1196

به "میلان از مرحله مقدماتی وارد لیگ اروپا می گردد، شاگردان پیولی چشم انتظار یاری رم و ناپولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلان از مرحله مقدماتی وارد لیگ اروپا می گردد، شاگردان پیولی چشم انتظار یاری رم و ناپولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید