شرایط مازندران در نوروز شکننده است

به گزارش تور تایلند ارزان، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری مازندران در پاسخ به انتقاد برخی که چرا ستاد کرونای استان مانع سفر های نوروزی نمی شود، گفت: تاکید استاندار مازندران و ستاد استان همواره بر ممنوعیت سفر و پرهیز از هرگونه ازدحام جمعیتی است.

شرایط مازندران در نوروز شکننده است

به گزارش ایسنا، عباس مهدوی با تاکید بر این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: ستاد کرونا استان تابع سیاست ها و تصمیمات ستاد ملی است و با وجود وابستگی صنعت گردشگری استان به حضور گردشگران، سلامت مردم استان را الویت نخست خود می داند.

وی افزود: مازندران چندی پیش دارای شهر های قرمز بود که با تلاش اجرا شده و همراهی مردم این شرایط کنترل شد، اما این کاهش ابتلا به مفهوم رفع خطر نیست و این شرایط با کاهش رعایت پروتکل ها و ازدحام جمعیت قابل بازگشت است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران افزود: اگر سفر ها با رعایت بهداشت عمومی همراه نباشد ویروس کرونای انگلیسی بسیاری از خانواده ها را تهدید خواهد کرد.

وی اظهار کرد: دورهمی ها، دید و بازدید ها و تردد های غیرضرور موجب خواهد شد تا هر گونه رنگ بندی تغییر و تعداد مبتلایان افزایش یابد.

مهدوی افزود: تاکید ستاد کرونا بر اقامت در هتل ها و مراکزی است که مورد نظارت قرار دارند و پروتکل ها را رعایت می کنند.

به گفته وی، سفر های غیررسمی هم سلامتی خود گردشگران و هم سلامتی مردم استان را با تهدید جدی روبرو خواهد کرد.

وی افزود: فاصله اجتماعی، زدن ماسک و پرهیز از تردد و ازدحام همچنان تنها راه مقابله با شیوع کرونا محسوب می شود.

مدیرکل روابط عمومی استاندرای مازندران افزود: دانشگاه علوم پزشکی مازندران با توجه به شناسایی افراد مبتلا به کرونای انگلیسی همچنان بر ممنوعیت سفر و دورهمی های خانوادگی تاکید دارد.

منبع: فرارو
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1683

به "شرایط مازندران در نوروز شکننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط مازندران در نوروز شکننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید