چرا به سامویی سفر کنیم

طبیعت زیبای جزیره سامویی و تفریحات آن از دلایلی هستند که گردشگران را به سوی این جزیره می‌کشانند. در این جزیره خانه‌ها به ندرت بلند هستند. اولین کسانی که در سامویی زندگی می‌کردند، ماهیگیرانی شبیه جزیره مالای و نیز جنوب چین بودند و 15 قرن پیش به این جزیره سفر کردند. در سال 1971 میلادی برای اولین بار گردشگران به این ناحیه رفتند.

چرا به سامویی سفر کنیم

در این زمان برق و آب لوله کشی ندارد و مردم با ماهیگیری و پرورش نارگیل به کسب درآمد می‌پردازند. این جزیره در سال‌های گذشته رشد زیادی در صنعت توریسم داشته است. توریست‌ها بیشتر به خاطر بازدید از طبیعت این جزیره با تور ساموئی همراه شوید. سامویی یکی از بزرگترین صادرکنندگان نارگیل در جهان می‌باشد و ماهانه 2 میلیون عدد نارگیل صادر می‌کند.

جاذبه‌های طبیعی که در این جزیره به چشم می‌خورند، بیشتر شامل جزایر مرجانی، آبشارها و صخره‌هایی می‌شوند که در آن قرار دارند. جزیره پنگان، جزیره دائو و پارک دریایی انگ تونگ برخی از جاذبه‌های این جزیره هستند.

قایق سواری در پارک ملی موکوآنگستانگ در سامویی، دارای برترین جاذبه‌های این جزیره برای بازدید می‌باشد. پارک ملی موکوآنگستانگ 42 جزیره دارد که تا کوه سامویی 90 دقیقه با قایق فاصله دارد. قایق سواری در بزرگترین محدوده این جزیره می‌تواند برای شما مهیج خواهد بود.

جغرافیا سامویی

سامویی سومین جزیره بزرگ در تایلند می‌باشد و در 685 کیلومتری شهر بانکوک قرار گرفته است و مساحت آن به 228 کیلومتر مربع می‌رسد و جمعیت آن به حدود 50 هزار نفر می‌رسد.

اخبار و مقالات مرتبط با "چرا به سامویی سفر کنیم"

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از اعزام تیم ملی به بازی های تدارکاتی چندجانبه در بانکوک تایلند اطلاع داد و گفت: این اردوی تدارکاتی برای آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جاکارتاست.

سفر به تایلند می‌تواند بسیار مقرون به صرفه تر از آنی باشد که تصور را داشتید، در ادامه نکاتی را خواهیم گفت که با توجه به انها میتوانید سفری ارزان به تایلند داشته باشید.

تایلند سرزمین شگفتی هاست، هر چقدر هم در مورد این سرزمین بدانید باز هم دانستی هایی وجود دارد که میتواند برایتان جالب باشد، در ادامه چند حقیقت جاب را در مورد تایلند برایتان خواهیم گفت.

تایلند از بهترین مقاصد گردشگری برای فصول مختلف سال است و گردشگران از سراسر جهان هر سال برای گذراندن تعطیلات به این منطقه سفر میکنند تایلند جزایر زیبایی دارد کخه در ادامه برخی از انها را معرفی خواهیم کرد.

به "چرا به سامویی سفر کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با چرا به سامویی سفر کنیم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید