کارگاه های علمی مشترک ایران و چین در علوم شناختی برگزار می گردد

به گزارش تور تایلند ارزان، به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، صندوق علمی مشترک راه ابریشم در ششمین فراخوان خود از توسعه فعالیت های علمی میان محققان کشورمان و کشور چین در قالب برگزاری کارگاه های علمی مشترک در حوزه علوم و فناوری های شناختی حمایت می نماید.

کارگاه های علمی مشترک ایران و چین در علوم شناختی برگزار می گردد

با ما همراه باشید و با تور ارزان چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

این فراخوان در راستای همکاری میان پژوهشگران دو کشور و با مشارکت آموزشگاه علوم چین و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور صورت می گیرد.

پژوهشگران و محققان ایرانی علاقه مند بویژه دست اندرکاران و فعالان حوزه علوم و فناوری های شناختی برای شرکت در این فراخوان تا اوایل تیرماه فرصت دارند پیشنهادهای خود را برای همکاری مشترک با محققان کشور چین در سامانه صندوق حمایت از پژوهشگران کشور ثبت نمایند.

در حال حاضر شش طرح تحقیقاتی درحوزه علوم شناختی میان مراکز علمی ایران و چین درحال اجرا است.

همچنین با حمایت این صندوق دو کارگاه آموزشی مشترک بین محققان ایران و چین در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید.

کارگاه دانش اعتیاد: از تحقیقات پایه تا تحقیقات ترجمانی در دانشگاه شهید بهشتی یکی از فعالیت های مشترک ایران و چین نیز بوده که فراهم آوردن زمینه های تقویت تحقیقات مشترک ترجمانی بالینی و پایه میان آموزشگاه علوم چین و مراکز علمی و تحقیقاتی کشورمان از اهداف برپایی این کارگاه مشترک در حوزه دانش اعتیاد بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 31 اردیبهشت 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1763

به "کارگاه های علمی مشترک ایران و چین در علوم شناختی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگاه های علمی مشترک ایران و چین در علوم شناختی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید