کلاهبرداری 7 میلیاردی در بازار مبل

به گزارش تور تایلند ارزان، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری کلاهبرداری که در بازار مبل به بهانه عرضه مبل ارزان قیمت 7 میلیارد ریال از 40 شهروند کلاهبرداری نموده بود، اطلاع داد.

کلاهبرداری 7 میلیاردی در بازار مبل

جهت دریافت مشاوره خدمات ساخت بروشور از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ بروشور های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

به گزارش گروه اجتماعی تور تایلند ارزان، سرهنگ خیر اله دولتخواه گفت: دهم آذر ماه پرونده ای مبنی بر کلاهبرداری از شهروندان توسط بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه 18 تهران برای رسیدگی تخصصی به پایگاه پنجم پلیس آگاهی ارجاع شد.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ، بیان داشت: شاکی با حضور در پایگاه پنجم اظهار کرد، اوایل مهرماه برای خرید مبلمان منزل به بازار مبل یافت آباد رفتم و دکور مغازه ای که قیمت مبل هایش نصف قیمت بازار بود توجه من را جلب کرد. برای خرید وارد مغازه شده و دیدم مبلمانی که قیمت آن در بازار 50 میلیون تومان بود را به قیمت 30 میلیون تومان برای فروش گذاشته است و فروشنده که مردی جوان به نام مهرداد بود با لحنی زیبا کار خود را معرفی می کرد و گفت: در صورت پرداخت دو سوم مبلغ خرید، مبلمان مورد نظر را 30 روزه تحویل می دهد. من هم با اعتمادی که از برخورد خوب و فروشنده شیک پوش پیدا کردم مبلغ 20 میلیون تومان را در فروشگاه کارت کشیدم و پس از گذشت 30 روز وقتی برای تحویل دریافت مبلمان تماس گرفتم دیدم کسی جوابگو نیست و به صورت حضوری مراجعه کردم و دیدم مغازه خالی و بسته است که با پرس و جو از همسایه ها متوجه شدم وی برای مدت 2 ماه مغازه را اجاره نموده و با شگرد پیش فروش مبلمان مبالغ قابل توجهی از شهروندان کلاهبرداری نموده و گریخته است.

وی اضافه نمود: با توجه به اظهارات شاکی کارآگاهان تحقیقات میدانی و محلی را شروع و تعیین شد که هویت محمد جعلی بوده و نام واقعی وی مهرداد 24 ساله است و در حال حاضر در بازار مبل کرج مغازه ای اجاره و به همین شیوه مشغول کلاهبرداری می باشد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با توجه به احتمال فرار متهم با هماهنگی های قضائی متهم در مغازه استیجاری اش در بازار مبل کرج دستگیر و به پایگاه پنجم منتقل شد.

سرهنگ دولتخواه گفت: متهم پس از حضور در پایگاه پنجم به بزه انتسابی اعتراف و گفت: هیچ سابقه ای ندارم و چند ماهی بود که به این شیوه در نقاط مختلف از شهروندان کلاهبرداری می کردم و با وعده پیش فروش مبل با قیمت مناسب مشتریان را وسوسه نموده و پس از دریافت وجه متواری می شدم و برای اینکه شناسایی نشوم با استفاده از اوراق شناسایی یک کارتن خواب حساب باز نموده و مغازه اجاره می کردم.

رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه تا کنون 40 شاکی در تهران شناسایی و به پایگاه مراجعه نموده اند توضیح داد: ارزش ریالی کلاهبرداری انجام شده 7 میلیارد ریال برآورد شده است و متهم با دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای ناحیه 18 تهران روانه زندان شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 875

به "کلاهبرداری 7 میلیاردی در بازار مبل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاهبرداری 7 میلیاردی در بازار مبل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید