یک دیوار طبیعی در هیدن، استرالیا

Wave راک , Hyden , استرالیای غربی . یک inselberg شگفت‌انگیز , که به طرز شگفت آوری شبیه موج فروپاشی اقیانوس است , به طور ناگهانی در پارک حیات وحش Hyden اوج می‌گیرد . این شکل 14 متر ( 46 فوت ) و 110 متر ( 360 فوت ) طول دارد . این دیوار حدود 140 هزار گردشگر را جذب می‌کند .

یک دیوار طبیعی در هیدن، استرالیا

دیوار سنگی چند رنگ میلیون‌ها سال پیش شکل گرفت . این سایت که با یک ذخیره و bushland طبیعی احاطه شده‌است , محل خوبی برای تحسین از نقطه عطف منحصر به فرد ارائه می‌دهد . سنگ موج البته ارزش فرهنگی قابل‌توجهی برای Aborigines دارد که از سرزمین باشکوه آن‌ها تقدیر و تقدیر می‌کنند .
چرا به آنجا بروی ?
شگفتی طبیعی عالی , رزرو طبیعت و مسیرهای پیاده‌روی .
کی به آنجا بروی ?
تمام سال .
چطور به آنجا برسیم ?
این منطقه 296 کیلومتر ( 184 مایل ) از جنوب شرقی پرت و 3 کیلومتری ( 2 مایل ) است . با اتومبیل یا اتوبوس به آنجا بروید .

اخبار و مقالات مرتبط با "یک دیوار طبیعی در هیدن، استرالیا"

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان از اعزام تیم ملی به بازی های تدارکاتی چندجانبه در بانکوک تایلند اطلاع داد و گفت: این اردوی تدارکاتی برای آماده سازی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جاکارتاست.

منطقه Palouse , واشنگتن , آمریکا . شهر کوچکی از همان نام که حدود 1000 سکنه دارد , با مزارع وسیعی از گندم و ( کلزا ) احاطه شده‌است . اما این زمین‌های کشاورزی را دست‌کم نگیرید - این مکان اکنون به دنبال عکاس بوده‌است . دره‌های کوهستانی آن با آن‌هایی که در توسکانی هستند مقایسه می‌شوند و توسط...

به "یک دیوار طبیعی در هیدن، استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با یک دیوار طبیعی در هیدن، استرالیا

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید