4 میلیون کانادایی برای تامین غذا با مشکل روبرو هستند

به گزارش تور تایلند ارزان به نقل از رویترز، نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که افراد زیادی در کشورهای ثروتمند بر اثر گرسنگی جان خود را از دست می دهند؛ کانادایی هایی که نمی توانند از عهده خرید غذای روزانه خود برآیند، به احتمال زیاد در جوانی جان خود را از دست می دهند.

4 میلیون کانادایی برای تامین غذا با مشکل روبرو هستند

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

مطالعه ای که بر روی بیش از نیم میلیون بزرگسال کانادایی اجرا شده است نشان می دهد گرسنگی بر افزایش مرگ ومیر از تمام انواع عوامل مرگ، به جز سرطان، تأثیر مستقیم دارد.

در این مقاله که در مجله اتحادیه درمانی کانادا منتشر شده، آمده است: احتمال کشته شدن افرادی که با مسائل شدیدی برای یافتن غذای کافی روبرو هستند از بیماری های عفونی، زخم های غیر عمدی و خودکشی 2 برابر افرادی است که با مسائل گرسنگی روبرو نشده اند.

فی من، مؤلف اصلی مقاله، که دانش پژوه فوق دکتری در دانشگاه تورنتوی کانادا است، در مصاحبه با مؤسسه تامپسون رویترز گفت: ما عوامل مرگ ومیر دنیا سومی را در یک کشور دنیا اول کشف نموده ایم.

او گفت: کانادایی هایی که امنیت غذایی ندارند با مسائلی مانند عفونت و مسمومیت دارو روبرو هستند. این ها مسائلی است که ما انتظار داریم افراد در کشورهای در حال توسعه (و نه پیشرفته) با آن روبرو باشند. این نتایج بسیار غیرمنتظره بود؛ حتی در کشورهای پیشرفته ای مانند کانادا، هنوز افراد بر اثر گرسنگی جان خود را از دست می دهند.

بیش از 4 میلیون کانادایی برای تهیه غذای کافی خود با مشکل روبرو هستند.

طبق جدیدترین داده های سازمان ملل متحد، در سراسر دنیا بیش از 2 میلیارد نفر به غذای کافی و سالم دسترسی ندارند، که این آنها را در معرض مخاطرات سلامتی قرار می دهد. 8 درصد افراد ساکن در آمریکای شمالی و اروپا در این شرایط به سر می برند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 928

به "4 میلیون کانادایی برای تامین غذا با مشکل روبرو هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "4 میلیون کانادایی برای تامین غذا با مشکل روبرو هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید