استارت آپ های برگزیده نمایشگاه مجازی به جیتکس می فرایند

به گزارش تور تایلند ارزان، مجری نمایشگاه مجازی ایران از امکان حضور استارت آپ های حاضر در نمایشگاه مجازی ایران، در نمایشگاه جیتکس 2021 خبر داد.

استارت آپ های برگزیده نمایشگاه مجازی به جیتکس می فرایند

استارت آپ ها غالبا به شرکت های نوپای حوزه فناوری اطلاق می شوند که به واسطه روش های نوآورانه و مبتنی بر تکنولوژی روزی که پیش می گیرند، می توانند آینده روشنی برای کسب وکارها رقم بزنند و شیوه های سنتی را با شیوه های جدید کم هزینه تر و بهینه تر جایگزین کنند.

تامین مالی برای استارت آپ ها همواره موضوع مهمی بوده و به همین دلیل سرمایه گذاری که با آگاهی از چالش های پیش روی جهت استارت آپی، به این بخش اعتماد کند، می تواند برای مالکان استارت آپ ها، قوت قلب باشد.

در این راستا به نقل از فدراسیون فاوا، محمدرضا طلایی -رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات- بیان کرد: نمایشگاه مجازی ایران که از تاریخ 5 اسفند به صورت آزمایشی آغاز به کار کرده و در تاریخ 30 فروردین 1400 به صورت رسمی افتتاح می شود، تا 5 خرداد فعال خواهد بود. این نمایشگاه در بخش های مختلف مانند تجارت، صنعت، معدن و دانش بنیان غرفه مجازی را به متقاضیان واگذار می کند و هر یک از این بخش ها دارای سالن های مجزا هستند.

وی ادامه داد: برای حضور استارت آپ ها در نمایشگاه مجازی ایران برنامه ریزی انجام نشده بود. اما با توجه به تدابیر اجرا شده و مذاکراتی که با معاونت کسب وکار اتاق تهران و معاونت بین الملل اتاق تهران صورت پذیرفته، سالن ویژه استارت آپ ها در نمایشگاه مجازی راه اندازی شده است. غرفه های مجازی استارت آپ ها از نظر قیمت نسبت به سایر غرفه های مجازی در بخش های دیگر، ارزان تر است.

20 استارت آپ برگزیده در نمایشگاه مجازی ایران به جیتکس 2021 می فرایند

این عضو هیات کنندگان اتاق بازرگانی تهران از همکاری با جیتکس دوبی و جیتکس فیوچر استارز با نمایشگاه مجازی ایران خبر داد و گفت: هماهنگی هایی با مدیران برگزارکننده جیتکس دوبی اجرا شده است تا با نمایشگاه مجازی ایران در برگزاری این سالن همکاری داشته باشند. مقرر شده که مدیران برگزارکننده جیتکس نسبت به اطلاع رسانی به بانک های اطلاعاتی خود برای سرمایه گذاران و کسانی که تمایل دارند با استارت آپ های ایرانی همکاری داشته باشند، اقدامات لازم را انجام دهند.

طلایی اظهار کرد: با توجه به اینکه شرکت های زیادی در حوزه های مختلف در بخش استارت آپ ها فعالیت می کنند، مقرر شده است در مجموع زمینه حضور 20 استارت آپ حاضر در نمایشگاه مجازی ایران طی داوری که با همکاری جیتکس فیوچرز استارز و داوران ایرانی انجام خواهد شد، در نمایشگاه جیتکس 2021 فراهم شود. این اتفاق گام مثبتی برای حمایت از استارت آپ ها محسوب می شود.

وی اضافه نمود: همچنین هماهنگی هایی نیز با سفارت خانه های خارجی در ایران و سفارت خانه های ایران در خارج از کشور اجرا شده تا آنها نیز در جذب سرمایه گذار خارجی و بازدیدکننده خارجی از این سالن ها همکاری های ویژه ای صورت دهند.

طلایی پیش ازاین با یادآوری اهمیت فضای مجازی در توسعه کسب وکارها گفته بود: در حال حاضر شرکت های زیادی از شبکه های اجتماعی استفاده کرده و محتوای دیجیتال تولید می کنند تا بتوانند اطلاعات کسب وکار خود را به سرعت در اختیار جامعه مخاطبان قرار دهند. اما هنوز برای حضور در نمایشگاه های مجازی اطلاعات کافی ندارند. چراکه این رویداد، تجربه ای جدید در عرصه فضای مجازی کشور است.

او همچنین خاطرنشان کرده بود: روزهای ابتدایی آغاز به کار شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، کسب وکارها چندان به اهمیت حضور در این شبکه ها پی نبرده بودند. اما امروز تقرببا همه شرکت ها از این فضا برای توسعه کار خود با کمترین هزینه و مدیریت بیشتر بهره می برند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1716

به "استارت آپ های برگزیده نمایشگاه مجازی به جیتکس می فرایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استارت آپ های برگزیده نمایشگاه مجازی به جیتکس می فرایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید