اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان مستعد دانشگاه تبریز

به گزارش تور تایلند ارزان، رئیس گروه حمایت از استعداد های درخشان دانشگاه تبریز از اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان مستعد این دانشگاه برای سال تحصیلی 1400-1399 اطلاع داد.

اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان مستعد دانشگاه تبریز

حمید احمدی، رئیس گروه حمایت از استعداد های درخشان دانشگاه تبریز در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، از اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان مستعد این دانشگاه برای سال تحصیلی 1400-1399 اطلاع داد.

احمدی در خصوص فراخوان ثبت نام جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان برای سال تحصیلی آینده توضیح داد: بنیاد ملی نخبگان بر اساس آئین نامه پشتیبانی از فعالیت های علمی و فرهنگی دانشجویان مستعد تحصیلی کشور، در سال تحصیلی 1400-1399 اعتبار ها و تسهیلاتی را به دانشجویان مستعد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور اعطا می نماید.

رئیس گروه حمایت از استعداد های درخشان دانشگاه تبریز عنوان کرد: متقاضیان بهره مندی از جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان در سال تحصیلی 1400-1399، می توانند از تاریخ 20 خرداد لغایت 20 تیر سال جاری با مراجعه به سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی نخبگان، موسوم به سامانه سینا به آدرس sina.bmn.ir، نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک اقدام نمایند.

وی در ادامه با اشاره بر اینکه این مهلت قابل تمدید نیست، اظهار کرد: بنیاد ملی نخبگان پس از آنالیز درخواست ها و بر اساس ظرفیت سالیانه، نتیجه اولیه پذیرش متقاضیانی را که بالاترین امتیاز را از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فناورانه در مقایسه با سایر افراد کسب نموده اند، به وسیله سامانه سینا اعلام خواهد نمود.

احمدی اضافه نمود: دانشجویان مستعد می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات نحوه ثبت نام و بارگذاری مدارک در سامانه سینا، به وب سایت رسمی گروه حمایت از استعداد های درخشان به آدرس dotsa.tabrizu.ac.ir مراجعه نمایند.

رئیس گروه حمایت از استعداد های درخشان دانشگاه تبریز همچنین درخصوص جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان بیان نمود: بنیاد ملی نخبگان با هدف حمایت مادی و معنوی از دانشجویان نخبه و راهنمایی این استعداد های برتر به سمت اولویت های راهبردی کشور، تسهیلات و جوایز متنوعی را طراحی و ارائه می نماید که از آن جمله آن ها می توان به اعتبار آموزش کمک، اعتبار همکاری علمی- اجرایی، اعتبار فن کمک، اعتبار ارتباطات علمی، اعتبار توانمندی آموزشی، کارآفرینی، اعتبار شرکت در مجامع علمی خارجی، اعتبار اعزام به فرصت مطالعاتی، راتبه دانشجویی، اعتبار هسته مسئله محور پژوهشی- فناورانه، تسهیلات نظام وظیفه، بیمه تکمیلی درمان، هدیه ازدواج، ودیعه اجاره مسکن و ... اشاره نمود.

احمدی در پایان بیان نمود: تعداد دانشجویان دانشگاه تبریز که در سال تحصیلی 99-1398 مشمول جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان شده اند، مجموعاً 58 نفر است. در ضمنً تعداد دانشجویان مشمول این جوایز در سال های تحصیلی 98-1397 و 97-1396 به ترتیب 48 و 19 نفر بوده است. از این رو مشاهده می گردد تعداد دانشجویان برگزیده دانشگاه تبریز در سال تحصیلی جاری، نسبت به مدت مشابه دو سال تحصیلی گذشته روندی صعودی داشته و به ترتیب 10 و 39 نفر افزایش داشته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1177

به "اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان مستعد دانشگاه تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای جوایز تحصیلی بنیاد ملی نخبگان به دانشجویان مستعد دانشگاه تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید