اعلام آمادگی اصفهان برای همکاری های گردشگری با چین

به گزارش تور تایلند ارزان، مهدی جمالی نژاد در ملاقات با هیئت دیپلماتیک چینی با اشاره به ظرفیت های مختلف اصفهان گفت: اصفهان یکی از استان های پهناور ایران بوده که از جمله استان های مهم و صنعتی کشور نیز به حساب می آید.

اعلام آمادگی اصفهان برای همکاری های گردشگری با چین

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات مدت زمان صدور ویزای تحصیلی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی کانادا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی کانادا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های کانادا انتخاب و طی کنید.

وی به نقش گسترده اصفهان در مسائل بازرگانی و مالی اشاره نمود و ادامه داد: اصفهان قابلیت ها و ظرفیت های مناسبی در زمینه های مختلف به خصوص گردشگری دارد. این شهر یکی از تاریخی ترین شهر های ایران بوده که دارای 2 هزار جاذبه گردشگری است.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه این شهر در طول تاریخ چهار بار پایتخت ایران بوده است، بیان داشت: قابلیت های اصفهان در طول تاریخ زبان زد بوده و به تازگی نیز این شهر به عنوان یک صنایع دستی انتخاب شده که تا ده روز آینده یک جشن ده هزار نفری به این مناسب برگزار می گردد.

اعلام آمادگی اصفهان برای همکاری های گردشگری با چین

وی درباره زمینه های همکاری اصفهان در حوزه گردشگری اضافه نمود: اصفهان از جهت ورود گردشگر، احتیاج به یک بسترهایی دارد که با توجه به این موضوع آماده همکاری با شرکت های چینی هستیم و سعی می کنیم که در انواع گونه های گردشگری با این کشور در ارتباط باشیم.

جمالی نژاد با بیان اینکه خواهرخواندگی اصفهان و شیان فضای خوبی را برای ارتباط میان دو کشور برقرار نموده است، توضیح داد: متأسفانه یکی از مسائل اصلی موجود تفاهنامه های قبلی، اجرانشدن بعضی بندهای تفاهمنامه بوده که امید است در آینده این بندها نیز اجرایی گردد.

استقبال چینی ها از سرمایه گذاری در بازار اصفهان

از جمله مباحثی که دونگ، رئیس کمیسیون مدیریت و نظارت بر دارایی ها و اموال چین در این جلسه بر آن تأکید داشت، ایجاد ارتباط با اصفهان به عنوان یک قطب گردشگری و یک استان صنعتی است.

دونگ در این برنامه با بیان تاریخچه همکاری های دو کشور در زمینه های مختلف، گفت: حوزه فعالیت شرکت نرینکو که به ایران آمده گسترده بوده و در زمینه های مختلف مثل معدن، نفت، پروژه های ریلی و حمل ونقلی و اسلحه سازی فعالیت می نماید.

وی با تأکید بر اینکه نرینکو صندلی 144 را بین 500 شرکت برتر دنیا دارا است، ادامه داد: در گذشته نرینکو با شرکت های اسلحه سازی ایران همکاری داشته و علاوه بر آن در بعضی شهرهای ایران پروژه های حملی نقل ریلی را انجام داده است.

رئیس کمیسیون مدیریت و نظارت بر دارایی ها و اموال چین تأکید داشت: ما تمایل به همکاری با اصفهان در کلیه زمینه ها به خصوص مسائل حمل و نقلی داریم، چرا که فارغ از بازار مناسب اصفهان و ظرفیت های مطلوب برای سرمایه گذاری، این شهر یکی از شهرهای مهم فرهنگی دنیا نیز به حساب می آید.

وی پیرامون همکاری با ایران در زمینه مترو و حمل و نقل ریلی شهری اضافه نمود: در پروژه مترو صحبت های عمیقی اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 31 مرداد 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 851

به "اعلام آمادگی اصفهان برای همکاری های گردشگری با چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام آمادگی اصفهان برای همکاری های گردشگری با چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید