بسته Five Nights at Freddys برای کنسول ها معرفی گشت

به گزارش تور تایلند ارزان، مدتی پیش اعلام شد پنج قسمت اول سری بازی های پنج شب با فردی در تاریخ 29 نوامبر (9 آذر) به کنسول ها راه پیدا خواهند کرد. حالا مشخص شده که قرار است این بازی ها، نسخه ای فیزیکی هم داشته باشند که این نسخه در تاریخ 12 ژانویه (23 دی) برای کنسول های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر می شود. همچنین تهیه کننده این سری از عرضه نسخه جدید این بازی به شکل فیزیکی برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ در تاریخ 15 دسامبر (25 آذر) خبر داده.

بسته Five Nights at Freddys برای کنسول ها معرفی گشت

سری بازی های پنج شب با فردی در چند سال گذشته اینترنت را در طوفان خود غرق کرده کرده اند. این بازی ها بازی کن را در موقعیت هایی پراسترس در مقابل ربات هایی قاتل قرار می دهد که با وجود ظاهر گول زننده خود، بسیاری را زهره ترک کرده اند. هر نسخه از این سری ماجرا و شرایط مخصوص به خود را دارد اما می توان گفت نقطه اشتراک این بازی ها ناتوانی بازی کن در حرکت آزادانه و مقابله با ربات ها هستند؛ و صد البته، تعداد بسیار زیادی از ترس های ناگهانی (Jump Scares) در این بازی ها وجود دارند.

پیش از این، پنج نسخه از این بازی ها عرضه شده اند. البته تا به حال تمام این بازی ها تنها روی کامپیوترهای شخصی و گوشی های هوشمند در دسترس بوده اند. در این شرایط تصمیم بر این شده تا تمام این بازی ها برای کنسول های نسل هشتم منتشر شوند که افراد بیش تری بتوانند این بازی ها را تجربه کنند. بیشتر دارندگان کنسول ها، خرید نسخه فیزیکی از بازی ها را به نسخه دیجیتالی ترجیح می دهد. به همین دلیل تهیه کننده این بازی اعلام کرده که قرار است نسخه فیزیکی ای از این بازی ها تحت عنوان مجموعه مرکزی (Five Nights at Freddys: Core Collection) عرضه شود.

سال گذشته جدیدترین نسخه بازی های پنج شب با فردی به اسم نیازمند کارمند جدید (Five Nights at Freddys: Help Wanted) برای پلتفرم واقعیت مجازی عرضه شد. البته نسخه واقعیت مجازی پنج شب با فردی بازی جدیدی نیست. این بازی در حقیقت بازسازی پنج نسخه قبلی این سری در فضایی سه بعدی و مناسب برای استفاده به شکل واقعیت مجازی است. گرافیک تمام قسمت های قبلی از سری بازی های پنج شب با فردی از تصاویری دوبعدی تشکیل شده اند و از نظر فنی سه بعدی محسوب نمی شوند. در این نسخه جدید، تمام محیط ها و شخصیت های بازی دوباره به شکل سه بعدی طراحی شده اند.

نسخه واقعیت مجازی این سری علاوه بر کامپیوتر های شخصی برای کنسول های پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ عرضه شده. معینا کنسول پلی استیشن 4 با قدرت مناسب و هدست واقعیت مجازی خود مسئله ای در اجرای بازی به شکل معین شده ندارد؛ اما کنسول نینتندو سوییچ از این ویژگی ها محروم است و نمی تواند این بازی را همانند پلی استیشن 4 اجرا کند. در اصل نسخه سوییچ این بازی روی صفحه های مسطح اجرا می شود و فقط از گرافیک سه بعدی این بازی جدید بهره می برد. قرار است در آینده این دو نسخه از بازی پنج شب با فردی هم به شکل فیزیکی عرضه شوند.

نسخه فیزیکی مجموعه بازی پنج شب با فردی روز 29 نوامبر (9 آذر) به شکل دیجیتالی و روز 12 ژانویه (23 دی) به شکل فیزیکی برای کنسول های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین نسخه واقعیت مجازی این سری در تاریخ 15 دسامبر (25 آذر) به شکل دیسکی برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1465

به "بسته Five Nights at Freddys برای کنسول ها معرفی گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بسته Five Nights at Freddys برای کنسول ها معرفی گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید