رونمایی از اولین نمونه از هتل کپسولی وارداتی در ایران

به گزارش تور تایلند ارزان، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، رونمایی از اولین نمونه از هتل کپسولی وارداتی در ایران انجام گرفت.

رونمایی از اولین نمونه از هتل کپسولی وارداتی در ایران

داستان چیست؟

این مدل از هتل های کپسولی به همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به کشور وارد شده و قرار است تحت نظارت این کانون در استان های مختلف کشور به عنوان شکل جدیدی از مراکز اقامتی مورد استفاده قرار گیرد.

هادی سجادی راد، مدیر گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی درباره این نمونه واردشده به کشور گفت: در فاز اول قرار است 200 دستگاه از این هتل کپسولی در شهرهای مختلف از جمله، تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و تبریز راه اندازی شود تا بعنوان یک محل اقامت و استراحت کوتاه مدت برای گردشگران مورد استفاده قرار گیرد.

سجادی راد اضافه نمود: این هتل های کپسولی در محل هایی که گفته شده مستقر خواهد شد و اقامت در آنها تابع قوانین مرتبط با اقامت در سایر اماکن اقامتی است.

مراسم رونمایی از نمونه اولیه هتل کپسولی، در محل وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار گشت و علی اصغر مونسان، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایه دستی در بازدید از این هتل کپسولی گفت: این یک خبر و اتفاق خوب است، استفاده از این مدل از محل های اقامتی می تواند بعنوان شکل جدیدی از اقامتگاه ها در حوزه گردشگری استفاده شود.

او اضافه نمود: یکی از مزایای این اماکن اقامتی این است که باعث تحول در اکو کمپ ها خواهد شد و بعنوان یک محل اقامتی مناسب و بصرفه می تواند در اماکنی مانند کمپ های مختلف، فرودگاه ها، پایانه های مسافربری، راه آهن و... در اختیار گردشگران قرار گیرد.

منبع: همگردی
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 22 مرداد 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1202

به "رونمایی از اولین نمونه از هتل کپسولی وارداتی در ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از اولین نمونه از هتل کپسولی وارداتی در ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید