رییس پلیس شهر هیوستون تگزاس به ترامپ: اگر حرف سازنده ای برای گفتن نداری، لطفا دهنتو ببند، اینجا هالیوود نیست و دنیای واقعی است

به گزارش تور تایلند ارزان، حرف های شما زندگی زنان و مردان جوان 20 ساله را در معرض خطر قرار می دهد.

رییس پلیس شهر هیوستون تگزاس به ترامپ: اگر حرف سازنده ای برای گفتن نداری، لطفا دهنتو ببند، اینجا هالیوود نیست و دنیای واقعی است

رییس پلیس شهر هیوستون در ایالت تگزاس آمریکا در مصاحبه ای تلویزیونی نقدها تندی را علیه نحوه مدیریت ترامپ مطرح کردو از او خواست حرف های تفرقه انگیر و تحریک آمیز نزند و دهانش را ببندد.

به گزارش تور تایلند ارزان، آرت آسودو رییس پلیس شهر هیوستون در ایالت تگزاس آمریکا در مصاحبه ای با کریستین امانپور مجری شبکه خبری سی ان ان آمریکا درباره انتظارات ترامپ از فرمانداران و روسای پلیس ایالات برای سرکوب جدی تظاهرات نمایندگان ضدنژادپرستی گفت: اجازه بدهید فقط به نمایندگی از روسای پلیس این کشور به رئیس جمهوری آمریکا بگویم، لطفاً اگر چیزی سازنده برای گفتن ندارید دهان خود را ببندید...چون حرف های شما زندگی زنان و مردان جوان 20 ساله را در معرض خطر قرار می دهد. مساله ما بحث تسلط (خواسته ترامپ از مقامات سیاسی وا منیتی ایالات) نیست بلکه پیروزی بر قلب ها و ذهن هاست.

این مقام پلیس در ایالت تگزاس در ادامه اظهارات کنایه آمیز خود خطاب به ترامپ، اضافه نمود: ما نمی خواهیم مردم مهربانی ما را با ضعف اشتباه بگیرند...زمان عمل کردن مانند یک رییس جمهوری است و دوره کارآموزی (آزمون و خطا) نیست. اینجا هالیوود نیست بلکه زندگی واقعی است و زندگی های واقعی در خطر هستند.

ترامپ اخیرا در مکالمه ای تلفنی با بعضی فرمانداران ایالات، آنها را احمق و بی عرضه خطاب نموده و از آنها خواسته است تظاهرات و آشوب ها را هر چه سریع تر با شدت عمل و با بهره گیری از نیروهای گارد ملی آمریکا، سرکوب نمایند.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: عصر ایران
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1183

به "رییس پلیس شهر هیوستون تگزاس به ترامپ: اگر حرف سازنده ای برای گفتن نداری، لطفا دهنتو ببند، اینجا هالیوود نیست و دنیای واقعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس پلیس شهر هیوستون تگزاس به ترامپ: اگر حرف سازنده ای برای گفتن نداری، لطفا دهنتو ببند، اینجا هالیوود نیست و دنیای واقعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید