طول عمر طبیعی انسان چند سال است؟

به گزارش تور تایلند ارزان، دانشمندان این سازمان بیش از 250 گونه از حیوانات با طول عمر شناخته شده را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند تا 42 ژن شناسایی گردد که می تواند محققان را در مشخص طول عمر سایر گونه ها یاری کند.

طول عمر طبیعی انسان چند سال است؟

دانشمندان استرالیایی طول عمر انسان در زیستگاه طبیعی را معین نمودند. دانشمندان سازمان پژوهش های علمی و صنعتی همسود استرالیا (CSIRO) به این نتیجه رسیدند که طول عمر انسان در زیستگاه طبیعی 38 سال است.

دانشمندان یک مدل ژنتیکی تهیه نموده اند که می تواند حداکثر طول عمر مهره داران مختلف، از جمله هر دو گونه زنده و منقرض را تخمین بزند. دانشمندان این سازمان بیش از 250 گونه از حیوانات با طول عمر شناخته شده را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادند تا 42 ژن شناسایی گردد که می تواند محققان را در معین طول عمر سایر گونه ها یاری کند.

نتایج این مطالعات نشان دادند که یک نهنگ قطبی می تواند تا 268 سال، تقریبا 60 سال بیشتر از آنچه قبلاً تصور می شد، زندگی کند. محققان با استفاده از ژنوم انسان دریافتند که طول عمر طبیعی انسان ها حداکثر 38 سال است. به گفته دانشمندان، مردم عمر طولانی خود را مدیون پیشرفت علم و پزشکی هستند.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 794

به "طول عمر طبیعی انسان چند سال است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طول عمر طبیعی انسان چند سال است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید