لاریجانی: روابط پارلمانی ایران و ارمنستان گسترش می یابد

به گزارش تور تایلند ارزان، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مرکز پژوهش ها و کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای توسعه همکاری با مجلس ارمنستان آمادگی کامل دارند.

لاریجانی: روابط پارلمانی ایران و ارمنستان گسترش می یابد

با تور ارمنستان از کشور زیبای همسایه دیدن کنید.

به گزارش گروه سیاسی تور تایلند ارزان، آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان صبح امروز (شنبه 6 مهرماه) با علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و مصاحبه کرد.

لاریجانی در این دیدار ضمن تاکید بر توسعه روابط دو کشور گفت: دو کشور ایران و ارمنستان ارتباط خوبی با یکدیگر دارند که در حال پیشرفت است و امیدواریم در زمینه های کشاورزی، دارویی و بهداشت روابط دو کشور توسعه یابد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس های دو کشور نیز ارتباط مناسبی با یکدیگر دارند، اعلام کرد: مرکز پژوهش ها و کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی برای توسعه همکاری با مجلس ارمنستان آمادگی کامل دارند.

وی با اشاره به اینکه نگاه مثبتی در ایران نسبت به کشور ارمنستان وجود دارد، اضافه نمود: امیدوارم حضور شما در ایران، سبب گسترش روابط سیاسی، فرهنگی و تجاری دو کشور گردد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در خاتمه، از مواضع دولت ارمنستان در مجامع بین المللی و در حمایت از ایران تشکر کرد و این موضوع را نتیجه دوستی دو کشور خواند.

آرتاشس تومانیان سفیر ارمنستان نیز در این دیدار با تاکید بر اهمیت گسترش روابط مجلسی بین دو کشور گفت: گروه های دوستی مجلسی دو کشور با یکدیگر در ارتباط هستند و ما به دنبال توسعه روابط بین کمیسیون های مجلس دو کشور هستیم.

وی از سفر رئیس مجلس این کشور به ایران در آینده نزدیک اطلاع داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 548

به "لاریجانی: روابط پارلمانی ایران و ارمنستان گسترش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاریجانی: روابط پارلمانی ایران و ارمنستان گسترش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید