لباسم ویروس کرونا را جذب می کند؟

به گزارش تور تایلند ارزان، خبرآنلاین/ این بستگی به جایی دارد که می خواهید بروید و این که آیا با افراد دیگر در ارتباط هستید.

لباسم ویروس کرونا را جذب می کند؟

این بستگی به جایی دارد که می خواهید بروید و این که آیا با افراد دیگر در ارتباط هستید. مطالعات اخیر نشان داده است که ویروسی که باعث COVID-19 می شود بین چهار ساعت تا 72 ساعت در هوا و در انواع مختلف سطوح زندگی می کند. مطالعه ای در تاریخ 2 آوریل از لانست نشان می دهد که ویروس می تواند تا دو روز روی پارچه زندگی کند. روی سطحی مانند فولاد یا پلاستیک، تا هفت روز قابل تشخیص است.

بیشتر بخوانیدکرونا با غذا منتقل می شود؟

دکتر عرفان حافظ، متخصص بیماری های عفونی در شمال غربی می گوید: بعید است که از عوض نکردن پیراهن خود بعد از بازگشت به خانه از فروشگاه های مواد غذایی بیمار شوید. احتمالاً بیشتر از انقباض آن از یک سطح، از طریق قطرات تنفسی از شخص دیگر دریافت می کنید.

اگر از شخصی که مریض است مراقبت می کنید، باید هنگام استفاده از وسایل آن ها مراقب باشید و از خود محافظت کنید. حافظ می گوید: ممکن است محیط شخصی آن ها آلوده تر شود. خوب است قبل از شستن لباس ها، آن ها را با لباس های کثیف خود مخلوط نکنید. فقط مطمئن شوید که بعد از انجام لباسشویی دستکش بپوشید یا دستان خود را بشویید

منبع: همگردی
انتشار: 18 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1139

به "لباسم ویروس کرونا را جذب می کند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لباسم ویروس کرونا را جذب می کند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید