لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای تامین منابع مالی دانشگاه های علوم پزشکی

به گزارش تور تایلند ارزان، استاندار تهران بر لزوم اتخاذ تدابیر لازم جهت تامین منابع مالی دانشگاه های علوم پزشکی تاکید کرد.

لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای تامین منابع مالی دانشگاه های علوم پزشکی

به گزارش خبرنگاران، محسن منصوری در جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران با اشاره به تغییر در معاونت امنیتی انتظامی استانداری تهران گفت: باید از آقای گودرزی - معاون سابق امنیتی انتظامی استانداری تهران - تقدیر و تشکر کنم و برای آقای نائبی - معاون امنیتی تازه استانداری تهران - آرزوی موفقیت کنم.

وی افزود: با توجه به اینکه وخیم ترین شرایط به لحاظ آمار کرونایی در دنیا مربوط به کشور روسیه است، این موضوع باید در ستاد ملی مورد بحث قرار گیرد و استان تهران به صورت ویژه مورد بررسی قرار گیرد، چرا که اگر قرار بر انتقال باشد مقصد عمده تهران است. لذا باید تشدید مراقبت ها در فرودگاه محقق شود.

منصوری ادامه داد: موضوع دیگر دوز سوم و یا دوز یادآور است که در ستاد ملی این موضوع به دلایل مختلف جدی گرفته نمی شود. دوستان در این جلسه باید بحث کنند که اگر نیاز است ما این موضوع را در ستاد ملی مورد تاکید قرار دهیم همچنین باید نامه ای از طریق استانداری تهران به معاون اول رئیس جمهوری ارسال شود تا موضوع کمبود منابع مالی و بدهی های دانشگاه های علوم پزشکی اعلام شود. بی تردید نباید در چنین شرایطی فشار مالی مضاعف به دانشگاه های علوم پزشکی وارد شود.

وی تاکید کرد: بسیاری از کشورها در حوزه واکسیناسیون بسیار زودتر از ما و جلوتر از ما بودند اما در حال حاضر با وجود واکسیناسیون شرایط خوبی ندارند. باید روی علت وقوع این موضوع در این جلسه بحث و تدابیر لازم اتخاذ شود.

استاندار تهران در انتها به برگزاری نشست جمعیت هلال احمر با دستور انتخاب رئیس این جمعیت اشاره کرد و گفت: با توجه به برگزاری این جلسه و لزوم حضور من در این جلسه ضمن پوزش مجبورم جلسه ستاد مقابله با کرونا استان تهران را ترک کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آذر 1400 بروزرسانی: 28 آذر 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2038

به "لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای تامین منابع مالی دانشگاه های علوم پزشکی" امتیاز دهید

1 کاربر به "لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای تامین منابع مالی دانشگاه های علوم پزشکی" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لزوم اتخاذ تدابیر لازم برای تامین منابع مالی دانشگاه های علوم پزشکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید