مسائل قطعه سازان برای تامین مواد اولیه از بورس

به گزارش تور تایلند ارزان، محمدرضا نجفی منش گفت: با توجه به لزوم تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع قطعه سازی از طریق بورس این صنایع برای تامین به موقع مواد اولیه با مشکل روبرو شده اند.

مسائل قطعه سازان برای تامین مواد اولیه از بورس

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران، عضو هیات کنندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به مسائل تامین مواد اولیه صنایع قطعه سازی خودرو، گفت: برای تهیه مواد اولیه مورد نیاز، صنایع قطعه سازی باید از طریق بورس اقدام کنند و این موضوع مسائلی را برای تامین مواد اولیه بوجود آورده است.

عضو هیات کنندگان اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه پیش از این صنایع قطعه سازی برای تهیه مواد اولیه صنایع مثل فولاد از سهمی بصورت مچینگ برخوردار بودند، افزود: البته این سهم به همان قیمت بورس به آنها عرضه می شد اما فایده این نوع عرضه آن بود که نیاز صنایع به موقع و به اندازه تامین می شد.

رئیس انجمن صنایع همگن و قطعه سازی کشور با بیان اینکه قطعه سازان برای تامین مواد اولیه در بورس با مشکل مواجهند، گفت: با توجه به شرایط فعلی، قطعه سازان برای تهیه ماده اولیه مورد نیاز تولید در بورس باید در انتظار عرضه بمانند در حالی که معلوم نیست چه میزان از کالای مورد نیاز و تقاضای آنها در این بازار عرضه شود.

نجفی منش با بیان اینکه این شرایط مسائلی را برای ایفای تعهدات بوجود می آورد، بیان داشت: در حالی که قطعه سازان باید جوابگوی سفارش و تعهدات خود باشند اما معلوم نیست که بتوانند چه میزان از مواد اولیه مورد نیاز خود را در بورس تهیه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مهر 1399 بروزرسانی: 24 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1331

به "مسائل قطعه سازان برای تامین مواد اولیه از بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل قطعه سازان برای تامین مواد اولیه از بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید