مقام سوری: سفر لاریجانی به دمشق حامل پیغام حمایت از سوریه در مقابل اشغالگری ترکیه بود

به گزارش تور تایلند ارزان، رئیس کمیته پارلمانی دوستی ایران و سوریه اعلام نمود، سفر رئیس مجلس شورای اسلامی ایران به دمشق در این برهه زمانی این پیغام را فرستاد که ایران حامی سوریه در مقابله با اشغالگری ترکیه است.

مقام سوری: سفر لاریجانی به دمشق حامل پیغام حمایت از سوریه در مقابل اشغالگری ترکیه بود

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ایران دیروز (شنبه) با سفر به سوریه با بشار اسد رئیس جمهور این کشور ملاقات کرد.

بشیر شربتچی رئیس کمیته پارلمانی دوستی ایران و سوریه درباره زمان سفر لاریجانی به دمشق و دلالت های آن به وبگاه العهد گفت، سفر مذکور در خط سیر طبیعی خود صورت گرفت و نتیجه روابط گرم و برادرانه دو طرف است.

وی اضافه کرد: ایران و سوریه دو کشور هستند اما آنها دو شریک در محور مقاومت هستند که اثبات شده است. سفر لاریجانی در مقابله با چالش ها و مشارکت مستقیم و عملی نیروهای اردوغان و نظام وحشی و تجاوزگر آن به خاک سوریه انجام می گردد و نشان دهنده همبستگی ایران با سران و ملت سوریه است.

شربتچی سپس توضیح داد: این سفر پیامی با این مضمون است که اردوغان نباید فراموش کند که برادران در ایران اعضای ضامن نشست آستانه هستند که این روابط را با دوستان روس سامان داده ست. روسیه و ایران به اردوغان یادآوردی کردند که شاهد رفتارها و نقش بد او هستند. همه اینها این عقیده استوار را شکل می دهد که پاسخ به اردوغان بسیار نزدیک خواهد بود.

علی لاریجانی پس از سوریه وارد لبنان شد و امروز با میشل عون رئیس جمهور این کشور ملاقات کرد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 841

به "مقام سوری: سفر لاریجانی به دمشق حامل پیغام حمایت از سوریه در مقابل اشغالگری ترکیه بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقام سوری: سفر لاریجانی به دمشق حامل پیغام حمایت از سوریه در مقابل اشغالگری ترکیه بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید