مهدی صباغ زاده: ولدبیگی هنرمندی درجه یک بود

به گزارش تور تایلند ارزان، از شنیدن خبر فوت مسعود ولدبیگی بسیار متاثرم، پس از انقلاب کارهای زیادی مثل بازی تمام شد، بدلکاران و مارال را همراه او ساختم.

مهدی صباغ زاده: ولدبیگی هنرمندی درجه یک بود

جهت دریافت خدمات طراحی ویلا در شیب با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

آقای ولدبیگی هم سر صحنه و هم در زندگی واقعی، بسیار انسان با شخصیت و با وقاری بودند و مهارت و تسلط زیادی هم روی کارشان داشتند، نه من نه هیچ فرد دیگری، حتی یک مورد بی اخلاقی هم از ایشان ندیدیم و واقعا تاسف می خورم که روز به روز چنین انسان های هنرمند و عظیمی را چه بر اثر کرونا و چه بر اثر فشارهای مالی و مشکلاتی که دارند از دست می دهیم، آرزوی سلامتی برای اعضای خانواده این هنرمند دارم و امیدوارم روحشان شاد باشد.

زمان های بسیار دور با این هنرمند آشنا شدم و آنقدر دور که فراموش نموده ام همکاریمان از چه زمانی شروع شد، اما به قدری انسان عظیمی بودند و من هم ایشان را دوست داشتم که حدود بیست سال سر تمام کارهای من حضور داشتند.

کارشان در عرصه گریم مانند اخلاقشان بسیار عالی و بی نظیر بود، آقای ولدبیگی یکی از هنرمندانی بودند که بدون حاشیه ، دقیق و سر زمان پشت صحنه حاضر می شدند، مسعود ولدبیگی یکی از عظیم ترین چهره پردازان تلویزیون و سینمای ایران بود.

گریم و چهره پردازی ایشان در کارهای من بسیار واضح بود و هیچ وقت برای گریم با ایشان اختلاف نداشتم چون دقیقا می دانست که چه چیزی می خواهم با گریمورهای زیادی روبرو شدم که کارشان مانند مسعود ولدبیگی بوده اما از نظر من ایشان یکی از هنرمند درجه یک و خوب سینمای ایران بودند این موضوع حتی از جوایزی هم که کسب کردند پیداست.

منبع: همگردی
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1772

به "مهدی صباغ زاده: ولدبیگی هنرمندی درجه یک بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی صباغ زاده: ولدبیگی هنرمندی درجه یک بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید