هزینه برگزاری آموزش مجازی به شرکت ها پرداخت می گردد

به گزارش تور تایلند ارزان، مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی از پرداخت هزینه برگزاری آموزش های مجازی به شرکت های دانش بنیان اطلاع داد.

هزینه برگزاری آموزش مجازی به شرکت ها پرداخت می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، مرضیه شاوردی مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی در هفتمین رویداد خوشامدگویی به شرکت های دانش بنیان که در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید، با اشاره به خدمات توانمند سازی صندوق نوآوری به شرکت های دانش بنیان، آموزش را یکی از این خدمات نام برد و اضافه نمود: این آموزش ها در حوزه های اقتصادی، فنی است که با پرداخت 90 درصد هزینه های برگزاری این آموزش ها و 70 درصد برای برگزاری دوره های آموزشی مجازی تا سقف 15 میلیون تومان از سوی صندوق به شرکت ها پرداخت می گردد.

وی ادامه داد: بعلاوه تا سقف 90 درصد برای برگزاری دوره های آموزشی در همکاری با سایر کشور ها و تا سقف 70 درصد هزینه برگزاری برای دوره های آموزشی مجازی تا سقف 50 میلیون تومان به شرکت ها پرداخت می گردد.

شاوردی با بیان اینکه 90 درصد هزینه ها تا سقف 30 میلیون تومان در سال به شرکت ها و تا 40 میلیون تومان به شتابنده ها برای برگزاری دوره های آموزشی و یادگیری اختصاصی به شرکت های، پرداخت می گردد، ادامه داد: پرداخت 90 درصد هزینه های مشاوره تا سقف 10 میلیون تومان در سال برای ارائه مشاوره از سوی این صندوق به شرکت ها اعطا خواهد شد.

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات استانداردسازی را از دیگر خدمات توانمندسازی این صندوق به شرکت ها نام برد و گفت: برای ارائه مشاوره و اخذ استاندارد ها تا 70 درصد هزینه تا سقف 60 میلیون تومان پرداخت می گردد و برای تمدید استاندارد های تخصصی محصولی و سیستمی تا سقف 30 میلیون تومان اعطا خواهد شد.

وی اضافه نمود: برای ارائه مشاوره و اخذ تاییدیه ها و مجوز های ملی تا 70 درصد هزینه که تا سقف 60 میلیون تومان می گردد، از سوی این صندوق به شرکت ها اعطا می گردد و برای تمدید این تاییدیه ها تا سقف 30 میلیون تومان بلاعوض به شرکت ها یاری خواهد شد.

به گفته وی، 70 درصد هزینه های اخذ استاندارد های صادراتی به شرکت ها تسهیلات بلاعوض اعطا می گردد.

شاوردی خاطر نشان کرد: 70 درصد هزینه های مربوط به انجام آزمون ها و تست های تخصصی بر روی محصول دانش بنیان تا سقف 300 میلیون تومان در سال به شرکت ها اعطا می گردد.

مدیر کل توانمندسازی صندوق نوآوری با اشاره به خدمات توسعه بازار این صندوق، شرح داد: 70 درصد هزینه های شرکت ها برای حضور در نمایشگاه های داخلی تا سقف 45 میلیون تومان و 70 درصد هزینه های مربوط به حضور آن ها در نمایشگاه های خارجی تا سقف 150 میلیون تومان پرداخت می گردد.

وی ادامه داد: علاوه بر آن 70 درصد هزینه ها تا سقف 180 میلیون تومان برای حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه دائمی و مراکز فروش خارجی به شرکت ها تسهیلات بلاعوض واگذار می گردد.

به گفته وی، برای اعزام هیات های تجاری 90 درصد هزینه ها تا سقف 60 میلیون تومان و برای پذیرش این هیات ها تا 90 درصد هزینه ها (60 میلیون تومان) به شرکت ها پرداخت می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 تیر 1401 بروزرسانی: 16 تیر 1401 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2228

به "هزینه برگزاری آموزش مجازی به شرکت ها پرداخت می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه برگزاری آموزش مجازی به شرکت ها پرداخت می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید