پروژه توسعه زیرساخت فیبرنوری ایرانسل به اراک رسید

به گزارش تور تایلند ارزان، پروژه توسعه زیرساخت فیبر نوری شهر اراک برای انتقال ترافیک سایت های اصلی شرکت ایرانسل افتتاح شد.

پروژه توسعه زیرساخت فیبرنوری ایرانسل به اراک رسید

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، صبح امروز، 11 دیماه 1398، مراسم شروع فاز جدید همکاری ایرانسل و شهرداری اراک برای توسعه زیرساخت های فیبرنوری در شهر اراک با حضور مهندس مهدی رضایی، معاون پروژه ایرانسل، محمد کریم شفیعی شهردار اراک، ابوالفضل عسکری رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری اراک، زهرا آخانی معاون تحول و نوسازی استان مرکزی، سعید فرخی معاون مالی استاندار و جمعی از اعضای شورای شهر و معاونان شهرداری اراک، برگزار گردید.

پیش از این ایرانسل و شهرداری اراک تفاهم نامه ای برای توسعه زیرساخت های فیبرنوری شهر اراک امضا نموده بودند.

معاون پروژه ایرانسل در این مراسم با اشاره به اهمیت توسعه زیرساخت های ارتباطی برای ارائه خدمات دیجیتال به مشترکان، گفت: ما با هدف ارائه بهتر خدمات به مشترکان و همچنین ارتقای پهنای باند دیتا در این پروژه همکاری می کنیم.

وی همچنین ادامه داد: این شبکه، زیرساختی را فراهم خواهد نمود تا بتوانیم خدمات پایدار و با کیفیت بالاتری را در سطح شهر اراک داشته باشیم، چرا که نسل های بعدی تکنولوژی مثل 5G، بیش از پیش به شبکه فیبر نوری احتیاجمند است.

شهردار اراک نیز ضمن اشاره به حمایت های شورای شهر اراک برای هوشمندسازی شهر گفت: با توجه به مذاکرات اجرا شده و برنامه هایی که مد نظر قرار گرفته است، مطمئناً ایرانسل با همکاری در این پروژه می تواند در آینده خدمات بهتری در زمینه شهر هوشمند نیز به ما ارائه دهد.

تفاهم همکاری ایرانسل و شهرداری اراک با هدف افزایش کیفیت خدمات و ارتقای پهنای باند دیتای مشترکان ایرانسل در شهر اراک و ایجاد زیرساخت فیبرنوری برای انتقال ترافیک سایت های اصلی شرکت ایرانسل در سطح شهر، امضا شد و امروز مراحل اجرایی آن در فاز نخست، افتتاح شده است.

پس از برگزاری چندین جلسه برای مذاکره و آنالیز جوانب فنی و اجرایی این همکاری، ایرانسل و شهرداری اراک برنامه های خود برای اجرایی شدن این طرح را مورد ارزیابی قرار دادند تا این پروژه ظرف مدت یک سال به بهره برداری برسد.

با توجه به مفاد این تفاهم نامه، شهرداری اراک به صورت مشارکتی مجوزهای لازم برای این توسعه را صادر خواهد نمود و ایرانسل دانش فنی و تجهیزات لازم برای اجرای شبکه مورد احتیاج طرفین را تدارک خواهد دید.

2121

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 858

به "پروژه توسعه زیرساخت فیبرنوری ایرانسل به اراک رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروژه توسعه زیرساخت فیبرنوری ایرانسل به اراک رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید