چوبه دار مجازات قاتل پدر و نامادری

به گزارش تور تایلند ارزان، تهران (پانا) - مرد جوان که در اقدامی هولناک پدر و نامادری اش را مقابل چشم برادرانش به قتل رسانده بود پس از 10 سال در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

چوبه دار مجازات قاتل پدر و نامادری

به گزارش ایران، 27 بهمن سال 89، مرد جوانی به اداره پلیس رفت و از قتل خواهر و شوهرخواهرش اطلاع داد. او گفت: پسر 10 ساله خواهرم با من تماس گرفت و گفت برادرناتنی اش، پدر و مادرش را به قتل رسانده است. به دنبال اعلام این تماس، مأموران بلافاصله راهی محل حادثه شدند که خانه ای در منطقه بومهن بود. در تحقیقات از شاهدان این جنایت که فرزندان مقتولان بودند، تعیین شد مرد جوان هنگام قتل پدر و نامادری اش خودش نیز با شلیک اسلحه از ناحیه پا مجروح شده و برای درمان به بیمارستان رفته است.

مأموران بلافاصله راهی بیمارستان شده و پسر جوان را بازداشت کردند. او در تحقیقات به بازپرس جنایی گفت: 12 سال قبل مادرم به خاطر بدرفتاری های پدرم از او جدا شد. من و خواهرم با مادرم زندگی می کردیم اما از پدرم هم بی خبر نبودم. پدرم نیز در این مدت ازدواج نموده و صاحب سه پسر شده بود و در روستایی در بومهن زندگی می کرد.او ادامه داد: یکسال قبل با دختری ازدواج کردم که این ازدواج با شکست روبرو شد و من مجبور به جدایی و پرداخت مهریه 114 سکه ای شدم. این ماجرا باعث افسردگی من شد. پدرم گفت برای اینکه حالت خوب گردد به خانه من بیا. من به خانه پدرم رفتم و اوایل همه چیز خوب بود، اما پدرم فردی عصبی و تندخو بود و دائم با من و همسر و فرزندانش دعوا می کرد و تا حد مرگ آنها را کتک می زد. روز حادثه نیز تفنگ بادی ام را برداشتم تا به شکار کبک و خرگوش بروم. وقتی غروب از شکار برگشتم، پدرم را عصبی دیدم. بعد هم او بر سر موضوع بی اهمیتی آغاز به فحاشی کرد و با داسی که جلوی دستش بود، به طرفم حمله کرد. او ادامه داد: من هم تفنگی را که دستم بود، به طرفش نشانه گرفتم. وقتی هم به طرفم حمله کرد، شلیک کردم که ساچمه ها به صورتش خورد.

نامادری ام با دیدن این صحنه، با چوبدستی به طرفم حمله کرد که با قنداق تفنگ ضربه ای به سرش کوبیدم اما ناگهان تیری شلیک شد و به پای راستم خورد و مجروح شدم.

دیگر کنترل خودم را از دست دادم و نامادری ام را به قتل رساندم و در تمام این مدت هم برادران کوچکم شاهد ماجرا بودند. ولی من قاتل نیستم. اگر قاتل بودم می توانستم سه برادرم را که شاهد جنایت بودند به قتل برسانم ولی این کار را نکردم. از آنجایی که نمی خواستم اجساد جلوی چشم برادرهایم باشد، آنها را به حیاط خانه بردم و پس از حفر گودالی اجساد را در آنجا آتش زدم. چون زخمی شده بودم فردای آن روز به بیمارستان رفتم که دستگیر شدم.

با اعتراف مرد جوان، او در دادگاه به دوبار قصاص محکوم شد. با گذشت 10 سال از جنایت، برادران متهم از خون پدرشان گذشت کردند اما پسرهای نامادری خواستار قصاص او شده و در نهایت مرد جوان در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1685

به "چوبه دار مجازات قاتل پدر و نامادری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چوبه دار مجازات قاتل پدر و نامادری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید