کاهش میانگین مصرف بنزین به حدود 72 میلیون لیتر

به گزارش تور تایلند ارزان، میانگین مصرف بنزین کشور در نیمه نخست اسفند 98 به حدود 72 میلیون لیتر رسید.

کاهش میانگین مصرف بنزین به حدود 72 میلیون لیتر

به گزارش گروه سیاسی تور تایلند ارزان، به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، بر اساس گزارش های اخیر این شرکت، میانگین مصرف روزانه بنزین کشور پیش از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت (24 آبان 98)، 95 میلیون لیتر در روز بود که پس از اجرای طرح با 20 میلیون لیتر کاهش به 75 میلیون لیتر در روز رسید.

این در حالی است که کاهش پلکانی مصرف بنزین با شیوع ویروس کرونا و در پی آن خانه نشین شدن مردم و کاهش محسوس تردد خودروها، در 16 روز نخست اسفند رقم مصرف به حدود 72 میلیون لیتر در روز رسید و انتظار می رود این فرایند با توجه به محدویت هایی که برای سفر های نوروزی اعمال شده است، همچنان ادامه یابد.

از سوی دیگر باتوجه به انتشار ویروس کرونا در کشور باید گفت: به رغم کاهش تردد ها و خلوت تر شدن خیابان ها انتظار می رود تا با توجه به ابلاغیه های صادر شده از سوی شرکت ملی پخش، توجه خاص تری نسبت به نحوه سوخت گیری در صندلی های عرضه سوخت چه از سوی صندلی داران و چه از سوی مردم صورت بگیرد.

بر اساس ابلاغیه ای که به تازگی از سوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی صادر شده است، سرنشینان خودرو با توجه به محدودیت های ایجادشده به منظور پیشگیری از گسترش ویروس کرونا یا باید با استفاده از دستکش اقدام به سوخت گیری نمایند، یا به اپراتور های صندلی اجازه این کار را بدهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 981

به "کاهش میانگین مصرف بنزین به حدود 72 میلیون لیتر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش میانگین مصرف بنزین به حدود 72 میلیون لیتر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید