کنایه قلعه نویی به پرسپولیس ، مدام نگویید جام را به این و آن دهید

به گزارش تور تایلند ارزان، سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در این شرایط که کرونا دنیا را فرا گرفته باید زمان به سازمان لیگ اجازه بدهد چه کاری انجام گردد.

کنایه قلعه نویی به پرسپولیس ، مدام نگویید جام را به این و آن دهید

به گزارش تور تایلند ارزان، امیر قلعه نویی در گفت و گو با رادیو ورزش گفت: امیدوارم این ویروس لعنتی از همه دنیا به خصوص کشور ما برود. شما اگر موج دوم

ویروس کرونا و قشر آسیب پذیر جامعه را در نظر بگیرید موجب نگرانی می گردد. امیدوارم دولت مردان به فکر مردم و دغدغه های آنها باشند. از پرستاران و کسانی که این روزها ایثار می نمایند نیز تشکر می کنم و دست تک تک آنها را می بوسم. باید از تیم پزشکی، مردم، پرستاران و همه بعد از این دوران تقدیر کرد.

وی با اشاره به برنامه هایش در این روزها گفت: ما هم در خانه هستیم، در این چند سال همه جور شرایط را تجربه کردیم و سال جاری نیز این شرایط را تجربه کردیم. من دغدغه مردم را دارم و امیدوارم دولت فکری کند چون کار بسیار سخت است. ما در خانه هستیم ولی تمرینات را مثل همه به صورت آنلاین پیگیری می کنیم.

  • یحیی پیگیر تمرینات بازیکنان پرسپولیس

سرمربی سپاهان تاکید نمود: البته این مدل تمرین شو است چون فوتبال باید در زمین چمن باشد. بحث اول سلامت مردم و بخش دوم دغدغه مردم است. اینها از همه چیز مهمتر است و بحث آخر فوتبال است. جا دارد از سید جلال حسینی و علی کریمی که دغدغه مردم را دارند تشکر می کنم. خود باشگاه سپاهان هم پیگیر این موارد است.

وی توضیح داد: اتفاقا در اینگونه موارد باید همه چیز را به مردم نشان داد. امام علی (ع) می فرماید بعضی کارها را باید به مردم نشان داد. من از قشر هنرمندان و ورزشکاران تشکر می کنم که آستین بالا زده اند. البته به این موضوع هم اشاره کنم که وظیفه این عزیزان است. از سید جلال حسینی که شاگرد خود من بوده غیر از این انتظار نمی رفت. خود باشگاه سپاهان هم در این قضیه کوشش های زیادی انجام داده است.

قلعه نویی در خصوص راهکارهای اهالی فوتبال برای ادامه لیگ گفت: این یک مساله ای است که قبلا تجربه نداشتیم، قبلا ممکن بود خیلی اتفاقات دیگر را تجربه نموده بودیم ولی با این شرایط باید زمان به ما اجازه بدهد چه کاری انجام گردد. ما باید به دنبال این باشیم که حق تیمی ضایع نگردد. تیمی مثل مس کرمان، رفسنجان، 90 ارومیه و خوشه طلایی هم در لیگ دسته اول حق دارند. ما نباید مرتب از خودمان بگوییم جام را بدیم به این و یکی به آن بدهیم.

  • خبر جدید وزیر درباره واگذاری پرسپولیس و استقلال

وی اظهار داشت: متاسفانه خیلی ها برای اینکه خودشان را بین تماشاگران عزیز نمایند حرفهایی می زنند که اصلا درست نیست. فوتبال، جام ها و قهرمانی ها تمام می گردد. الان دغدغه مردم و سلامت آنها از همه چیز مهم تر است. مطمئن باشید بعد از این داستان کرونا دنیا یک مدل دیگر می گردد. خدا کند ما ایرانی ها از این مشکل درس عبرت بگیریم. این مسائل را در خصوص خودم می گویم، امیدوارم به دنبال معرفت و مرام و انسانیت برویم.

سرمربی سپاهان اضافه نمود: الان متاسفانه می بینم یک عده دنبال حرف هایی هستند که زدنش جای تاسف دارد. یک عده از پیشکسوتان در خصوص هم حرف می زنند. وقتی خدا چنین تلنگری زده است باید به خودمان بیاییم. نمی دانم چرا این حرفها زده می گردد؟ یا بعضی دنبال چیزهای دیگری هستند و به دنبال عزیز کردن خودشان هستند یا چیز دیگر که من از آن خبر ندارم. با گذشت زمان یک سری تصمیمات کارشناسی باید گرفته گردد. الان اصلا بحث فوتبال وجود ندارد.

  • پرونده سپاهان-پرسپولیس روی میز استیناف

قلعه نویی توضیح داد: ما باید به دنبال مغفرت و معرفت برویم. همه تیم ها حق دارند و خودشان را ذینفع می دانند. از همه پیشکسوتان خواهش می کنم به 40 یا 50 سال پیش بر نگردند. جامعه پر از بحران است و این مسائل کاری نمی کند. حتی اگر کسی یک روز از من بزرگتر بوده وظیفه دارم به او احترام بگذارم.

وی تاکید نمود: دولتمردان به فکر موج دوم این ویروس باشند. مردم با مسائل زندگی می نمایند و با دغدغه زندگی می نمایند. باید دست تک تک عزیزانی که کار خیر کردند را ببوسیم. این قطره که مردم می نمایند در مقابل دریا است. همه کسانی که در رسانه ها زحمت می کشند باید مورد تقدیر قرار بگیرند وگرنه این فوتبال همواره وجود دارد. اگر مسائل کرونا تمام شد ان شاالله مسئولان سازمان لیگ تصمیمی خوب اتخاذ نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 15 خرداد 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1070

به "کنایه قلعه نویی به پرسپولیس ، مدام نگویید جام را به این و آن دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه قلعه نویی به پرسپولیس ، مدام نگویید جام را به این و آن دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید