برنامه ریزی بایدن برای کاخ سفید همزمان با برنامه های ترامپ برای تجمعات اعتراضی

به گزارش تور تایلند ارزان، جو بایدن دموکرات روز یکشنبه شروع به آماده شدن برای رسیدگی به کروناویروس و دیگر مشکلاتی کرد که به عنوان رئیس جمهوری یک آمریکای دچار چنددستگی با آن روبرو است، در حالی که دونالد ترامپ تجمعاتی به سبک کمپین انتخاباتی برای اعتراض به انتخابات برنامه ریزی کرد.

برنامه ریزی بایدن برای کاخ سفید همزمان با برنامه های ترامپ برای تجمعات اعتراضی

به نقل از خبرگزاری رویترز، یک روز بعد از آنکه جو بایدن آرای کافی ایالات را برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به دست آورد، دونالد ترامپ نشانی از قبول شکست نداشته و بسیاری از هم پیمانان جمهوریخواه او در کنگره به شکل مشابهی پیروزی بایدن را در انتخابات سه شنبه گذشته به رسمیت نشناختند.

تیم مورتاف، سخنگوی کمپین دونالد ترامپ روز یکشنبه گفت، ترامپ به جایش قرار است چند سری تجمع برای جلب حمایت از نزاع های حقوقی برای به چالش کشیدن نتیجه انتخابات برگزار کند.

ترامپ همچنین تیم هایی را برای پیگیری بازشماری ها در چند ایالت اعلام کرده و در صدد پشتیبانی از اتهامات بی اساسش در خصوص وقوع تقلب انتخاباتی با برجسته کردن اعلامیه های فوت مرده هایی که به گفته این کمپین، در انتخابات رای داده اند، است.

مورتاف نگفت که چه زمان تجمعات از سر گرفته خواهند شد.

مقامهای انتخاباتی ایالتی می گویند در انتخابات بی نظمی چشمگیری وجود نداشت و کمپین ترامپ هنوز اسناد و مدارکی از وقوع فعالیتهای غیرقانونی ارائه نکرده است.

تیم بایدن بعد از فرستادن پیام اتحاد و آشتی در یک سخنرانی در ایالت زادگاه وی یعنی دلاور در روز شنبه، در حال تهیه برنامه هایی برای رسیدگی به بحران های اقتصادی و سلامت که انتظار او را به هنگام رسیدن به ریاست جمهوری در 20 ژانویه می کشند، است.

کیت بدینگفیلد، معاون مدیر کمپین بایدن گفت، او از روز دوشنبه یک تیم ضربت مرتبط با کروناویروس تحت رهبری ویوک مورتی، جراح سابق و دیوید کسلر، کمیسیونر سابق سازمان غذا و داروی آمریکا را تشکیل می دهد.

بدینگفیلد مطرح نمود، بایدن حکمی را برای متحد کردن کشور و پایین آوردن التهاب، کنار گذاشتن لفاظی های تند کمپین و رفتن به سراغ کار سخت مدیریت در پیش می گیرد.

بایدن و مشاورانش همچنین امور مربوط به انتخاب مقامها برای خدمت کردن در دولتش را ادامه خواهند داد.

به گفته چند مقام فعلی و سابق اطلاعاتی، دو مقام اطلاعاتی ارشد سابق به نامهای مایکل مورل و آوریل هاینس، به عنوان نامزدهای خدمت به عنوان مدیر اطلاعات ملی و یا مدیریت سازمان سیا در دولت بایدن مطرح شده اند.

مشاوران بایدن همچنین به خبرنگاران گفتند، اگر جمهوریخواهان همچنان کنترل سنا را در اختیار داشته باشند، بایدن ممکن است مجبور به انتصاب مقامهای میانه رو تری در کابینه که مایل به کسب تایید در مجلس باشند، شود. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1450

به "برنامه ریزی بایدن برای کاخ سفید همزمان با برنامه های ترامپ برای تجمعات اعتراضی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی بایدن برای کاخ سفید همزمان با برنامه های ترامپ برای تجمعات اعتراضی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید