بیش از 500 فعال دانش بنیان و خلاق در نشان ایرانی 2 ایران ساخت مشارکت کردند خبرنگاران

به گزارش تور تایلند ارزان، کسب وکار های دانش بنیان و خلاق از طرح نشان ایرانی 2 ایران ساخت که با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان شروع شد، استقبال کردند.

بیش از 500 فعال دانش بنیان و خلاق در نشان ایرانی 2 ایران ساخت مشارکت کردند خبرنگاران

به گزارش گروه فناوری خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری رییس جمهور؛ با مشارکت بیش از 528 شرکت دانش بنیان، شرکت خلاق، واحد فناور و مخترع از طرح نشان ایرانی 2 ایران ساخت، حدود 200 واجد شرایط این طرح توانستند، دستاورد های فناورانه و نوآورانه خود را بر بستر رسانه جام جم معرفی نمایند.

حمایت رسانه ای از شرکت های دانش بنیان و خلاق

طرح نشان ایرانی 2 ایران ساخت با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق، از 5 بهمن ماه امسال با همکاری مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی جام جم شروع شد، تا شرکت های دانش بنیان، خلاق، نوآور و همچنین مخترعین بر بستر رسانه بتوانند توانمندی هایشان را معرفی و ترویج نمایند.

طرح نشان ایرانی 2 ایران ساخت، طیف گسترده ای از فعالان کسب و کار های دانش بنیان، تیم های جوان و خلاق را که با سرمایه های حداقلی کار می نمایند و احتیاج به حمایت و پشتیبانی دارند زیر پوشش خود قرار می دهد تا بتوانند کسب و کار خود را به مخاطبان معرفی نمایند.

در این طرح، روزنامه جام جم با معرفی رایگان محصولات، توانمندی های شرکت های نوپا، دانش بنیان، خلاق و فناور و مخترعان دارای اختراعاتی با ظرفیت صنعتی شدن، از قصه کوشش فناوران داخلی برای به ثمر رساندن ایده های ناب کسب وکار بگوید.

با نگاه به ضرورت رونق کسب و کار های دانش بنیان و خلاق، بر اساس سند ابلاغی گام دوم انقلاب واژه جوان بیش از 40 بار تکرار شده این طرح، حمایت از نوآوری های جوانان خلاق و کارآفرین را مورد توجه قرار داده است.

ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق، با هدف حمایت عملی از جوانانی که با ابزار علم و فناوری به فراوری محصولات یا خدمات دانش بنیان می پردازند، اما سرمایه ای برای معرفی توانمندی خود ندارند، در یک همکاری نوآورانه با مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی جام جم، گامی در جهت شکوفایی این شرکت ها بردارد.

طرح نشان ایرانی 2 ایران ساخت با هدف حمایت رسانه ای، ترویجی و تبلیغاتی در شرکت های دانش بنیان و خلاق، استارتاپ ها، استعداد های برتر و نخبگان از 5 بهمن ماه امسال شروع شده است تا بستری برای شناخت عموم جامعه از توانمندی این فعالان ایجاد کند.

معرفی رایگان توانمندی های فعالان دانش بنیان و خلاق

در این طرح به هر شرکت یا فعال فناور که مورد تایید ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باشد، اعتبار تبلیغاتی 300 میلیون ریالی اختصاص می یابد.

شرکت های تایید شده پس از تایید ثبت نام، برای تبادل نظر به روزنامه جام جم دعوت می شوند. محتوای فراوریی از شرکت ها به طور رایگان انجام می گردد و در روزنامه به چاپ می رسد. این معرفی برای ترویج هرچه بیش تر توانمندی شرکت های دانش بنیان به وسیله فضای وب و به طور اختصاصی نیز انجام می گردد.

علاقمندان برای این شرکت در این طرح باید در زمره شرکت های دانش بنیان یا خلاق مورد تایید ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری باشند و در وب سایت این طرح ثبت نام نمایند.

ثبت نام شرکت های تایید شده و متقاضی، با مراجعه به سایت نشان ایرانی 2 ایران ساخت انجام می گردد و واجدین شرایط، پس از تایید برای مصاحبه به روزنامه جام جم دعوت می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 فروردین 1400 بروزرسانی: 11 فروردین 1400 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 1668

به "بیش از 500 فعال دانش بنیان و خلاق در نشان ایرانی 2 ایران ساخت مشارکت کردند خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 500 فعال دانش بنیان و خلاق در نشان ایرانی 2 ایران ساخت مشارکت کردند خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید