ملاقات با آقای عیسی امیدوار

به گزارش تور تایلند ارزان، نام برادران امیدوار برای سفردوستان ایرانی و غیر ایرانی شناخته شده و آشناست. عیسی و عبدالله امیدوار، در حدود شصت سال پیش، در دورانی که امکانات، شرایط وتکنولوژی تفاوت بسیاری با امروز داشت، سفر طولانی خود به دور جهان را آغاز کردند که دستاوردهای تحقیقاتی و فرهنگی ارزشمندی را کسب کردند.

ملاقات با آقای عیسی امیدوار

سفر اول برادران امیدوار، با دو دستگاه موتور سیکلت از مرز شرقی ایران شروع شد و با گذر از کشورهای جنوب آسیا به سمت آسیای جنوب شرقی ادامه یافت، با سفر به استرالیا و پس از آن گذشتن از اقیانوس آرام به آلاسکا رسیدند و مسافرت خود در آمریکای شاقتصادی و جنوبی را به ادامه دادند. این دو برادر سپس با گذر از اقیانوس اطلس به اروپا رسیدند، آنان در اقامت کوتاه خود در اروپا از محل انتشار مقالات پژوهشی مربوط به سفرهای شان و مصاحبه با رسانه های گوناگون اروپایی منابع اقتصادی مورد احتیاج برای مرحله دوم سفر خود (به آفریقا) را تامین کردند. پس از بازگشت به ایران و یک اقامت کوتاه سه ماهه، سفر خود را به سمت آفریقا شروع کردند.

سفر دوم برادران امیدوار، اینبار با خودروی سیتروئن و از با گذر از کویت و عربستان و سفر به آفریقا انجام شد. این سفر سه سال طول کشید، که این سفر نیز برای برادران امیدوار تجربیات و دستاورد های علمی فراوانی به همراه داشت.

هفته گذشته تیم فرنگ در طی ملاقاتی با آقای عیسی امیدوار ضمن عرض احترام به کوشش های ایشان، برای ساعاتی از مصاحبت ایشان بهره مند شدند.در این ملاقات آقای امیدوار گوشه ای از خاطرات خود را بازگو نمودند و بر جنبه های فرهنگی و تحقیقاتی سفر خود تاکید کردند. با توجه به کمبود وقت و حجم زیاد سوالات، ایشان قول یک قرار حضوری دیگر را دادند.

قصد داریم در ملاقات بعدی سوالات کاربران وب سایت را از ایشان بپرسیم. به همین دلیل، اگر سوالی از ایشان دارید می توانید به وسیله قسمت تماس با فرنگ، با ما در میان بگذارید تا در ملاقات بعدی با ایشان مطرح کنیم و مشروح کامل مصاحبه را در وب سایت قرار دهیم.

اگر قصد ملاقات حضوری با جناب آقای عیسی امیدوار را دارید، ایشان بطور معمول یکشنبه های اول هر ماه، در موزه برادران امیدوار واقع در مجموعه سعدآباد حضور دارند.

منبع: فرنگ
انتشار: 23 دی 1398 بروزرسانی: 23 دی 1398 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 743

به "ملاقات با آقای عیسی امیدوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات با آقای عیسی امیدوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید