قیمت ساینا اس در کارخانه و بازار، شرایط پیش فروش ساینا اس

به گزارش تور تایلند ارزان، امروز پیش فروش ساینا اس آغاز شد. ساینا اس یکی از خودرو های پرطرفدار سایپا است.

قیمت ساینا اس در کارخانه و بازار، شرایط پیش فروش ساینا اس

به گزارش تجارت نیوز، طرح فروش ساینا S دوگانه سوز از 13 بهمن تا 22 بهمن اجرا می شود و متقاضیان می توانند در این مدت اقدام به ثبت نام خودرو کنند.

آنطور که در بخشنامه نو سایپا آمده متقاضیان می توانند از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 1401/11/13 در صورتی که دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت های این بخشنامه باشند، می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

طرح فروش ساینا S دوگانه سوز از 13 بهمن تا 22 بهمن اجرا می شود و متقاضیان می توانند در این مدت اقدام به ثبت نام خودرو کنند.

آنطور که در بخشنامه نو سایپا آمده متقاضیان می توانند از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه مورخ 1401/11/13 در صورتی که دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت های این بخشنامه باشند، می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

قیمت ساینا اس امروز 13 بهمن

قیمت ساینا اس امروز در بازار بین 290,000,000 تا 302,000,000 تومان قیمت گذاری شد.

معینات ظاهری و فنی ساینا S

ساینا اس، پنجمین خودرویی است که بعد از مدل های SX، EX، اتوماتیک و پلاس با این نام به بازار عرضه می شود. اولین مدل ساینا در سال 95 معرفی گشت و چهار سال بعد اولین فیس لیفت آن با نام ساینا S رونمایی شد. هر چند ظاهر خودرو نو تفاوت هایی با مدل معمولی دارد، اما معینات فنی آن تغییر چندانی نداشته و فقط با اضافه کردن دریچه گاز برقی، توانسته استاندارد آلایندگی یورو 5 را دریافت کند.

این خودرو دارای معینات فنی یکسانی با مدل های قبلی و همین طور کوییک S است. البته با اضافه کردن دریچه گاز برقی، این خودرو توانسته استاندارد آلایندگی یورو 5 را کسب کند. همین طور با اصلاح سیستم برق، امکان نصب آپشن های مختلفی فراهم شده. البته گروه خودروسازی سایپا به دلیل افزایش قیمت از خیر امکانات نو برای این خودرو گذشته است.

ساینا اس از نظر ظاهری خودرو کاملا نوی نیست و در اصل فیس لیفت ساینا EX و SX محسوب می شود که باعث شده این سدان کوچک ظاهر بهتری نسبت به مدل اولیه پیدا کند.

جلوپنجره با طرح لانه زنبوری و نوار کرومی که دور آن را گرفته، به همراه سپر دو رنگ و گرافیک نو چراغ ها، به روزرسانی های جلو ساینا S هستند و چراغ های روز در کنار مه شکن ها قرار گرفته است.

همان آپشن هایی که در مدل های قبلی دیده می شود، در ساینا S هم وجود دارد. سنسور عقب، دی لایت، چراغ بدرقه، فرمان دی کات، شارژر USB و آینه بغل برقی از امکانات نو این خودرو است.

شرایط فروش سایپا

به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های سایپا و سایر خودروسازان 48 ماه است.

ثبت نام برای متقاضیان دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودرو های سواری با کاربری شخصی) ممنوع و ارائه گواهینامه رانندگی حداقل پایه سوم معتبر (و دارای تاریخ اعتبار) الزامی است. انتقال امتیاز ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث (حتی به صورت وکالتی) ممنوع است.

متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی کند و برای واریز وجه، لازم است از کارت های بانکی به نام خود استفاده کند. سن متقاضی بالای 18 سال باشد. شماره تلفن همراه معرفی گشته باید به نام فرد متقاضی باشد. ثبت نام برای متقاضیان حقوقی میسر نخواهد بود.

فرد انتخاب شده، باید در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد کنندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کد پستی) اقدام کند. امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

خودروی قابل ارائه از طریق این بخشنامه، از آخرین استاندارد زیست محیطی و مقررات اعلام شده و حاکم بر کشور در زمان تحویل خودرو، برخوردار خواهد بود. صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی، آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی است و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات احتمالی ناشی از آن مانند تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاری خودرو برعهده متقاضی است.

نکته: با توجه به دستورالعمل های صادره از طریق پلیس راهور ناجا مبنی بر ثبت و به روزرسانی اطلاعات فردی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری (سخا)، در صورتیکه مشتری در سامانه مذکور فاقد اطلاعات فردی و سکونتی بوده و یا بیشتر از یک سال از آخرین تاریخ به روزرسانی اطلاعات فردی و نشانی محل سکونت گذشته باشد، مشتری باید با مراجعه به سامانه سخا به آدرس https://sakha.epolice.ir برای به روزرسانی و یا ثبت آخرین اطلاعات خود اقدام کرده و پس از تایید از طریق اداره پست تصویر نشانی ثبت شده در سامانه سخا را به کنندگی محل ثبت نام خود تحویل کند.

لازم به ذکر است تا زمانیکه برگه احراز سکونت از طریق مشتری به کنندگی ارائه نشود و یا اطلاعات مورد نیاز شماره گذاری به درستی ارائه نشده باشد، خودرو پلاک نمی شود. همچنین علاوه بر اینکه سود تاخیر در تحویل ناشی از عدم شماره گذاری به آنان تعلق نخواهد گرفت، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو از ایشان دریافت خواهد.

ثبت نام این بخشنامه همزمان با بخشنامه پیش فروش فرسوده و طرح حمایت از جمعیت و جوانی انجام می شود و مشتری می تواند فقط در یک بخشنامه ثبت نام کند.

حساب وکالتی برای خرید خودرو الزامی است؟

به منظور فراهم سازی شرایط لازم برای دست یابی مشتریان واقعی و مصرف کنندگان به خودرو، بخشی از وجه خودرو در حساب وکالتی که از طریق متقاضیان نزد بانک های ملی، ملت، سپه، تجارت و صادرات افتتاح کرده اند، مسدود می شود و پس از اعلام نتایج قرعه کشی و معین شدن فهرست برندگان، متقاضیانی که برنده نشده اند، می توانند نسبت به برداشت از حساب اقدام کنند و مشتریان منتخب در قرعه کشی با تکمیل وجه مطابق پیش پرداخت اعلامی در بخش نامه نسبت به انتقال وجه از طریق درگاه رسمی سایپا و تکمیل ثبت نام اقدام کنند.

مشتریان برای افتتاح حساب وکالتی می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی بانک های یاد شده از 11 تا 17 بهمن ماه، نسبت به تکمیل فرم وکالتی نزد بانک اقدام کرده و میزان موجودی برابر با 900 میلیون ریال از وجه خودرو که در بخشنامه معین شده را در این حساب نگهداری کنند. افتتاح حساب وکالتی صرفا برای متقاضیان عادی است و مادران و متقاضیان نوسازی خودرو های فرسوده از این موضوع مستثنا هستند.

مراحل افتتاح حساب وکالتی

مرحله اول: افتتاح حساب وکالتی نزد بانک های عامل و تکمیل وجه آن حداقل به میزان 900 میلیون ریال از طریق سامانه اینترنتی بانک های عامل

مرحله دوم: متقاضی حداکثر 3 روز پس از افتتاح حساب وکالتی و واریز وجه به میزان حداقل 900 میلیون ریال، با وارد کردن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد می شود و خودرو را انتخاب می کند.

مرحله سوم: در انتها فرآیند ثبت نام به فرد متقاضی کد پیگیری اختصاص داده می شود.

مرحله چهارم: مرنام قرعه کشی پس از انتها مهلت ثبت نام و با حضور مراجع نظارتی برگزار می شود.

مرحله پنجم: فهرست منتخبین قرعه کشی، حداکثر 5 روز پس از انتها ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت سایپا و ارسال پیامک اعلام می شود و متقاضی منتخب باید برای تکمیل وجه پیش پرداخت خودرو انتخابی (برابر با جدول پیش پرداخت بخشنامه) در حساب خود اقدام سپس با مراجعه به سایت فروش اینترنتی سایپا مراجعه و برای انتقال یکباره وجه و ادامه فرآیند اقدام کند.

نکته 1: در صورت عدم واریز کامل پیش پرداخت علی الحساب خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود.

نکته 2: مشتری در صورت انصراف و همچنین در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی (شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت 20 روز به شماره شبای معرفی گشته، مسترد می شود و هیچ گونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

نکته 3: متقاضیانی که فاقد هر یک از شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در بخشنامه (مثلاً دارا بودن پلاک فعال انتظامی نصب شده بر روی خودرو های سواری با کاربری شخصی) یا فاقد گواهینامه رانندگی معتبر (انقضای تاریخ اعتبار) و … باشند، در صورت اقدام به ثبت نام، ضمن کان لم یکن تلقی شدن ثبت نام ایشان، به مدت 3 سال از ثبت نام در تمامی طرح های فروش آینده محصولات شرکت سایپا محروم خواهند شد.

نکته 4: متقاضیان می توانند قبل از انتخاب خودرو و روش فروش نیز برای ایجاد پروفایل در سایت فروش اینترنتی شرکت سایپا اقدام کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 16 بهمن 1401 بروزرسانی: 16 بهمن 1401 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 2349

به "قیمت ساینا اس در کارخانه و بازار، شرایط پیش فروش ساینا اس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت ساینا اس در کارخانه و بازار، شرایط پیش فروش ساینا اس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید