کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سوم دی ماه منتشر می گردد

به گزارش تور تایلند ارزان، کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال 1398 از روز سه شنبه سوم دی ماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سوم دی ماه منتشر می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال 1398 صبح روز آدینه ششم دی ماه 98 در 31 شهرستان کشور (مراکز استان ها) برگزار می گردد و با توجه به برگزاری آزمون از ساعت 8:30، در های ورود به جلسه امتحان نیم­ساعت قبل آن بسته خواهد شد.

کارت ورود به جلسه این آزمون از روز سه شنبه سوم دی ماه 98 بر روی سایت اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org منتشر می گردد و متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس مشخص شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت نامی و ... داوطلبان می توانند از ساعت 8:30 الی 12:00 صبح و 14:00 الی 17:00 بعدازظهر روز پنجشنبه پنجم دی ماه 98 به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه برطرف نقص حوزه مربوطه مراجعه و نسبت به اصلاح و برطرف اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 20 بهمن 1398 گردآورنده: thailandro.ir شناسه مطلب: 814

به "کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سوم دی ماه منتشر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سوم دی ماه منتشر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید